Zaczynamy w SP 35 akcję "Skarby natury w słoiku"
Jeśli zwiedzasz Polskę, Europę lub świat, przywieź skarby natury ze sobą i zamknij je w słoiku. Idea przybyła do nas z  Radowa Małego – szkoły pełnej entuzjazmu, inspiracji i pracowitości całej społeczności. Taką akcję inicjujemy teraz w SP 35 Gdańsk.  Piasek z wymiany uczniowskiej z Katalonii, znad rzeki Llobregat już mamy . Ileż nowych wspomnień, historii i wiedzy kryje się za tymi pamiątkami!!!
Cała społeczność szkolna może przyłączyć się do wspólnej zabawy. Skarby natury (piasek, kamienie, muszelki) przywozimy z odwiedzanych miejsc, zamykamy je w słoiku, podpisujemy miejsce  i zanosimy do szkoły. W szkole stworzą one piękną galerię, dodatkowo wzbogaconą o oznaczenie miejsc na dużej mapie. Takie pamiątki z pewnością rozbudzą wyobraźnię widzów, a wrażeń dodadzą ciekawostki i inne historie opowiadające o tych przedmiotach.
Ucz  się i doświadczaj!
Akcję prowadzi klasa 6a (od września 7a) wraz z wychowawcą S.Kunze i nauczycielką historii i angielskiego M.Buszman