Zgodnie z harmonogramem projektu Sea in Sight Erasmus+ ostatnie, pożegnalne spotkanie szkół partnerskich, z Rumunii, Grecji i Chorwacji odbyło się w Polsce. Nie dojechali jedynie uczniowie z Francji, których wyjazdu nie poparło ich Ministerstwo Edukacji, ze względu na toczącą się w bliskim sąsiedztwie Polski wojnę. W ramach realizacji projektu zaplanowaliśmy następujące aktywności i atrakcje:

Dzień 1

Uroczystość powitalna, zwiedzanie szkoły.

Zajęcia zapoznawcze

Zumba na początek

Przedstawienie prac projektowych na temat kolonizacji

Zwiedzanie Olivia Star