Łyżwiarze figurowi wrócili z Pucharu Łodzi z 6 medalami!!!

W dniach 15-17.10.2021 nasi uczniowie brali udział  w zawodach ogólnopolskich o Puchar Łodzi. Rywalizacja sportowa odbyła się w konkurencjach solowych i naszą szkołę zaprezentowało 11 uczniów. Wspaniałe I miejsca w klasie Juniora mł. A zajęła Dorota Konieczka natomiast w klasie srebrnej Nadia Ignaczak Stanisław Borysewicz. II miejsce podium zajęła Marika Ciok- Makander w klasie srebrnej i Kira Davidczuk w klasie brązowej. W klasie Juniora mł. B-  III miejsce zdobyła Natalia Wiatroszak. Gratulujemy  wspaniałych miejsc medalowych !!!!

Pamiętamy jednak, że najbardziej cieszą udane prezentacje programów, zdobyte punkty, pobite własne rekordy życiowe i poprawione rankingi. A zdobyte nowe doświadczenia i wnioski z popełnionych błędów traktujemy jako większą motywację do następnych startów !!!