Drużyna prowadzona przez trenera Roberta Błażowskiego wygrywa Turniej Niepodległości pokonując zespoły z Malborka, Gdyni i Łodzi. W finale uczniowie z klas 8b, 7b i 6b pokonuja drużynę z Warszawy 6 do 1, a bramki strzelili: Alan Sosnowski 2, Szymon Jarząbkiewicz, Aleks Sosnowski, Fabian Mielniczuk oraz Filip Szot po 1.

Sukcesy odnosimy również w Gdańskiej Olimpiadzie Młodzieży zdobywająć Mistrzostwo Gdańska w unihokeju. W turnieju uczniowie z klasy 6b pokonali drużyny na co dzień trenujące unihokej czyli Olimpie Osowa i Klub Europejczyka. Szkołę reprezentowali: Bartek Okrój, Borys Szamborski, Mateusz Talarek, Fabian Mielniczuk, Marcel Komorowski, Filip Szot, Krzysztof Kostecki, Antoni Grabowski, Tycjan Pańko-Drzewucki, Jerzy Kozłowski, Mikołaj Musz i Ivan Krasiuk.

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom i życzymy dalszych sukcesów sportowych.