W zeszłym tygodniu obchodziliśmy Mikołajki. W związku z tym dniem było wiele atrakcji. W szkole odwiedził dzieci Mikołaj i obdarował ich wspaniałymi podarunkami. Dodatkowo przybyli do nas goście z Honesta Nieruchomości i zrobili nam zdjęcie z powietrza, ale o tym więcej szczegółów wkrótce. Wszyscy uczniowie i nauczyciele przygotowali się na 06.12, ubrali czapki mikołaja oraz rogi renifera, klasa 4a jest tego najlepszym przykładem- co możecie zobaczyć na zdjęciach. Tego dnia przerwy w szkole nie były nudne, czas wolny umilały nam świąteczne hity- wszyscy poruszali się tanecznym krokiem po szkolnym holu.

               Okazało się, że hokeiści i łyżwiarze również byli grzeczni- Święty Mikołaj wjechał na lód z workiem pełnym prezentów. Dzieci wraz z rodzicami dobrze bawili się, a w tle słychać było świąteczną muzykę.

               To nie koniec atrakcji, nie wszystkie klasy zostały w szkole. Klasa 4b wraz z wychowawcą Sebastianem Pilarkiem i Panią Ulą Wilanowską wybrali się do Movement Arena, KARNET KLASA WYGRAŁA, STAWIAJĄC SIĘ NAJLICZNIEJ NA PARADZIE NIEPODLEGŁOŚCI. Pani Iwona Waszilczuk oraz Paweł Jakubowski wybrali się z uczniami do Teatru Muzycznego, gdzie zobaczyli spektakl „Piotrusia Pana”. Klasa VII C, której wychowawcą jest Pani Marlena Cuch była w manufakturze Ciuciu. Zajadali się słodkościami i obserwowali ich produkcję. Pani Anna Pilarek i klasa IIIb świętowali mikołajki w kinie.

               Kochamy okres świąteczny, na wejściu do szkoły stoi piękna, kolorowa choinka, a dzieci z klas 0-3 wraz z pociechami ze świetlicy zadbały o przystrojenie szkoły w piękne prace (choinki, bałwanki, stroiki). U NAS ZAWSZE JEST WESOŁO! HO, HO, HO! WESOŁYCH ŚWIĄT!