Szanowni Państwo,

chcielibyśmy poinformować, o Naszej ofercie Trening Zastępowania Agresji dla dzieci.

Zapraszamy dzieci w wieku 12-15 lat na zajęcia grupowe. Decyzja o zakwalifikowaniu do grupy podejmowana jest na podstawie konsultacji psychologicznych odbytych najpierw z rodzicami/opiekunem prawnymi, a potem dzieckiem. Konsultacje i Trening Zastępowania Agresji będą przeprowadzone przez dwie trenerki TZA. Zajęcia ruszają w kwietniu i będą obejmowały cykl 20 spotkań po 1.5 godziny. Mają one na celu pomoc dzieciom w lepszym zrozumieniu swoich emocji oraz wyposażyć w narzędzia, które pozwolą im bardziej kontrolować swoje zachowania. Trening składa się z trzech elementów:

• Trening Umiejętności Prospołecznych
  • Trening Kontroli Złości
  • Trening Wnioskowania Moralnego

Na konsultacje można zapisywać się telefonicznie przez sekretariat GOPP tel. 58 347 89 30.

Zajęcia będą odbywały się w poniedziałki w godzinach 17-18.30 w siedzibie GOPP przy ul. Racławickiej 17.

Z oferty mogą skorzystać rodzice mieszkający w Gdańsku i dzieci uczęszczające do gdańskich placówek oświatowych.

Zajęcia są bezpłatne.

Osoby prowadzące:

Maria Kokosińska – psycholog, absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego, trenerka TUS oraz TZA. Ukończyła szkolenia z zakresu psychotraumatologii, dialogu motywującego i pracy z młodzieżą oraz ich rodzicami.

Julia Nowak – psycholog, absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, trenerka TUS oraz TZA. Obecnie w trakcie 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo-behawioralnym. Ukończyła szkolenia z zakresu przemocy seksualnej wobec dzieci oraz uzależnień behawioralnych.

Julia Nowak

Gdański Ośrodek Pomocy Psychologicznej dla Dzieci i Młodzieży