Już po raz kolejny gościliśmy przedszkola na turnieju „Jestem bezpieczny”. W współzawodnictwie wzięły udział przedszkola nr 39, 86, Biały kotek oraz klasy 0 z naszej szkoły. Nad przebiegiem turnieju czuwali pan dyr. Krzysztof Lehmann i przedstawiciele Straży Miejskiej. Celem turnieju było propagowanie bezpiecznego zachowania na drodze i znajomości przepisów ruchu drogowego. Wszyscy uczestnicy wykazali się dużą wiedzą teoretyczną, umiejętnościami praktycznymi związanymi z zasadami bezpieczeństwa i sprawnością fizyczną w konkurencjach sportowych. Łyżwiarki z klasy 3a, pod kierunkiem p. Justyny Wrońskiej, uświetniły zawody pokazem tanecznym. Nagrody ufundowała Rada Rodziców. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w turnieju, zapraszamy za rok i życzymy wszystkiego bezpiecznego!