Nie tylko sportami zimowymi i piłką ręczną szkoła żyje. W czwartek i piątek (9 i 10.06.2022) odbył się szkolny Turniej Koszykówki 3-osobowej klas 7-8 chłopców i dziewcząt.Wzięło udział 8 zespołów w tym 3 żeńskie. Pierwsze miejsce wśród drużyn męskich zajęła klasa 8 C w składzie Adrian Markowski, Marcel Straszewicz i Maciej Tomczykowski.Wśród dziewcząt również I miejsce zajęła drużyna z klasy 8c w składzie Lena Rynkiewicz , Zuzanna Gleszczyńska i Santi Morris.Najskuteczniejszym zawodnikiem okazał się Adam Krajewski z klasy 7b zdobywając 22 kosze, wśród dziewcząt najskuteczniejsza była Wiktoria Ogrodowczyk z klasy 7c zdobywając 17 koszy.Gratulacje należą się wszystkim drużynom, które brały udział w turnieju za sportowa rywalizację i dobra grę!Wszyscy uczestniczy otrzymali drobne upominki pozyskane od indywidualnych sponsorów.Organizatorami  Turnieju byli nauczyciele wychowania fizycznego Agnieszka Kapała i Paweł Mielczewski.