U Nas nie ma nudy! Wiosna tuż tuż!

I Dni Językowe też!!! 17-19 marca!!!

Zapraszamy klasy 0-3 do konkursu piosenki angielskiej a  4-8 do wykonania plakatów o atrakcjach turystycznych w Europie! europejskich!

Atrakcje turystyczne europejskie klasy 4-8 zamieść tu

Konkurs piosenki 0-3, czytaj tu

Szkolny konkurs piosenki angielskiej w SP 35 Gdańsk w ramach Dni Językowych 2021

Do konkursu zapraszamy uczniów klas 0-3.

W konkursie obowiązuje etap klasowy i szkolny.

W konkursie mogą brać udział maksymalnie 3 osoby jednocześnie, wykonujące jedną piosenkę.

Nauczyciel angielskiego zgłasza do etapu szkolnego maksymalnie dwie osoby/grupy z jednej klasy.

Etap klasowy prowadzi nauczyciel angielskiego w swojej klasie i to on zgłasza organizatorom konkursu nazwiska uczestników etapu szkolnego.

Nauczyciel angielskiego dokonuje akceptacji piosenki śpiewanej przez uczestników.

W etapie szkolnym należy przesłać nagrane wykonanie piosenki w języku angielskim na adres mailowy organizatora m.dobke-buszman@sp35.edu.gdansk.pl do dnia 31 marca

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 9 kwietnia w piątek. Komisja w składzie: 2 nauczycieli języka oraz nauczyciel muzyki ocenią filmiki w kategoriach: wykonanie językowe – 5 pkt., wykonanie muzyczne – 5 pkt., wykonanie artystyczne (taniec, strój itp.)– 5 pkt.

GORĄCO ZAPRASZAMY DO ZABAWY!