W dniu 29.05.2024r. Kapituła VIII Wojewódzkiego Konkursu interdyscyplinarnego „Demokracja niejedno ma imię” ogłosiła wyniki konkursu. Jak zwykle jego uczestnicy wykazali się dużą kreatywnością oraz umiejętnością wykorzystania aplikacji i programów it i przygotowali różnorodne pomoce dydaktycznych do wykorzystania w nauczaniu historii, wiedzy o społeczeństwie i ekologii. Nasi uczniowie, Maria Żurawska z 8a zajęła 2 miejsce, a Bruno Andrzejczak z 8c - 3. Zwycięzcą w tym roku jest uczeń Gdańskiej Szkoły Szermierki Dawid Kuczkowski.

W grupie wiekowej IV-VI nagród nie przyznano.

Dyplomy i nagrody są do odebrania w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 35 w Gdańsku w godzinach 8.00-15.00 od 3.06.2024r.

Gratulujemy laureatom tej edycji. Wszystkich zapraszamy do udziału w konkursie przyszłym roku szkolnym.