Szanowni Państwo, w związku z otrzymaniem w dniu 16.10.2020r. w godzinach popołudniowych informacji o zarażeniu jednego z uczniów wirusem SARS-CoV-2, po zasięgnięciu opinii Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego oraz wyrażeniu zgody na zmianę trybu nauczania ze stacjonarnego na zdalne, informuję, że od dnia 19.10.2020r. do 23.10.2020r. uczniowie klas IV-VIII przechodzą na NAUCZANIE ZDALNE. Zostają więc w domu i łączą się poprzez aplikację TEAMS z nauczycielami według swojego planu lekcji. Nie jest to kwarantanna.

Na chwilę obecną uczniowie jednej klasy wraz z rodzinami i z uczącymi ich nauczycielami są na kwarantannie.

Klasy 0 – III uczęszczają na lekcje w szkole i na lodowisku.

Mam nadzieję, że przejście na nauczanie zdalne w klasach IV-VIII powinno zapobiec dalszemu rozprzestrzenianiu się ewentualnych zarażeń koronawirusem. Wszystkich Państwa bardzo proszę o obserwację dzieci i rodzin i nielekceważenie żadnych objawów. Osoby, mające problem ze sprzętem komputerowym, proszę o przekazanie informacji do wychowawców. Ogromnie liczę na Państwa wsparcie, wszelkie istotne informacje, zapytania proszę kierować do wychowawców i nauczycieli.

Życząc zdrowia, pozostaję do Państwa dyspozycji.

Małgorzata Skwira

Dyrektor SP 35