Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele, oraz Ci wszyscy z Państwa, którzy zaangażowaliście się w pomoc na rzecz gdańskich kotów, bardzo dziękuję za odzew. Zbiórka plastikowych nakrętek, w ramach pierwszego etapu akcji „Legowisko” dobiegła końca. Kolejny etap, rozpocznie się z dniem 16.11. Będzie on polegał na wykonaniu rzeźb, z wcześniej przyniesionych przez Was plastikowych nakrętek, które będę wydawał wszystkim zainteresowanym Uczniom, w specjalnie przygotowanych siatkach, od wtorku (16.11) w sali 201. Wykonanie prac potrwa do początku grudnia. O szczegółach będą Was jeszcze informować wolontariusze szkoły. Bardzo zachęcam do uczestnictwa w akcji na rzecz kotków, których los, szczególnie w przededniu zimowych, mroźnych dni, jest bardzo zagrożony. Pozdrawiam, opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu Marcin Ciepliński.