W miniony piątek, w ramach Gdańskich Dni Wolontariatu,  Uczniowie klasy 8c, ze Szkolnego Koła Wolontariatu, Zuzanna Gleszczyńska, Julia Roda, Alicja Pawliczak, Alicja Robel, Lena Rynkiewicz, Laura Kowalska, Katarzyna Skwarek, Emilia Wiączek, Marianna Grala, Maja Czacharowska-Woźniak, Aleks Kotynia-Niedźwiecki, oraz Wojciech Rohde, uczestniczyli w zbiórce żywności na rzecz najuboższych rodzin z Pomorza. Efekt pracy Państwa dzieci, a naszych Uczniów, widać na załączonych zdjęciach, prawie cały kosz z żywnością zapełniony. Bardzo dziękuję Wam Drodzy Uczniowie za zaangażowanie i poświęcony czas, wszystkim Rodzicom, Pani Wychowawczyni Małgorzacie Dobke-Buszman i Nauczycielom za wyrozumiałość, opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu Marcin Ciepliński.