Dzisiejszy dzień 25 czerwca 2021r.  to dzień zakończenia roku szkolnego 2020/21.

Zespół Promocji Zdrowia życząc wszystkim wspaniałych wakacji, wspomina udział uczniów w akcjach naszego zespołu.

• Warsztaty dla 7 klas pt. Pozytywna Agencja Kreatywna, które miały na celu sprowokowanie młodzieży do dyskusji na temat szkodliwości marihuany i negatywnych skutków jej zażywania. Warsztaty zorganizowane wspólnie z Gdańskim Ośrodkiem Promocji Zdrowia i Profilaktyki Uzależnień.
  • Warsztaty dla uczniów klas 3 zorganizowane z Gdańskim Ośrodkiem Promocji Zdrowia i Profilaktyki Uzależnień we współpracy z Fundacją Dbam o Mój Zasięg, dotyczące higieny cyfrowej, czyli stworzenia zasad bezpiecznej i zdrowej przestrzeni do korzystania z cyfrowych urządzeń ekranowych.
  • Warsztaty kulinarne dla zerówek poprowadzone przez panie Marlenę Cuch i Monikę Busler. Dzieci miały okazję napić się soku ze świeżo wyciśniętych warzyw i owoców oraz samodzielnie wykonać deser z jogurtu, płatków owsianych i owoców.

Zespół Promocji Zdrowia życzy wszystkim wspaniałych wakacji.