W dniu 19.11.2019r. w Prabutach odbył się Finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w unihokeju chłopców. W rywalizacji brało udział sześć zespołów, które wcześniej pomyślnie przebrnęły eliminacje gminne, powiatowe i półfinały wojewódzkie. W gronie najlepszych drużyn z województwa znalazła się także reprezentacja szkoły SP 35 . Zawody rozgrywano systemem „każdy z każdym”, czas meczu wynosił 10 minut.

W pierwszym swoich spotkaniu nasi zawodnicy  zmierzyli się z SP Subkowy. W meczu  padł remis 1:1 (bramkę zdobył Jakub Vitek). Wszystkie kolejne mecze nasi uczniowie wygrali zasłużenie. Ostatni mecz, który zdecydował o I miejscu i tytule mistrza województwa pomorskiego nasz zespół wygrał z Gardeją 2:0.

Końcowa kolejność Finału Wojewódzkiego Igrzysk Dzieci:

1. SP 35 Gdańsk

2. SP Subkowy

3. SP Tuchomie

4. SP Gardeja

5. SP Przyjaźń

6. SP Bytonia

Uczniowie wystąpili w składzie: Jakub Vitek, Borys Dawid, Wowa Chyrkin, Jacek Juchniewicz, Błażej Filip, Paweł Zaborowski, Maciej Tuszkowski, Adam Krajewski, Konrad Kowalczyk, Franek Połczyński oraz Dawid Wasiluk.
Krzysztof Lehmann