ZAPROSZENIE do wzięcia udziału w konkursie na zdjęcie kompozycji przestrzennej inspirowanej ulubioną książką lub lekturą szkolną.

Stwórz własną kompozycję przestrzenną, związaną z treścią lub tytułem książki. Możesz wykorzystać w niej materiały naturalne, przedmioty codziennego użytku, zabawki, materiały plastyczne, przybory szkolne i co tylko podpowie wyobraźnia.

Twoja kompozycja może być mała i przypominać makietę, może być duża i wyglądać jak instalacja artystyczna, możesz ustawić ją w pomieszczeniu albo na dworze. Częścią kompozycji mogą być nawet ludzie lub zwierzęta.

Następnie wykonaj zdjęcie, na którym będzie widoczna twoja kompozycja i książka której dotyczy. Wywołaj lub wydrukuj zdjęcie w formacie co najmniej A4 i przynieś do biblioteki szkolnej do dnia 5 kwietnia.

Dla zwycięscy konkursu przewidziano Nagrodę Dyrektora Szkoły, a także szereg nagród i wyróżnień dla autorów najciekawszych prac.

Puść wodze fantazji,  pokaż swoją kreatywność i zaskocz wszystkich własnym spojrzeniem na ulubioną książkę!

Organizatorki.

Jolanta Szewczyk-Jankowska