L.p. Nazwisko i imię dzień i godzina
1 Andrzejczyk Agnieszka 1 i 2 środa miesiąca 17:00-18:00, 3 i 4 środa miesiąca 12:00-13:00
2 Bagińska-Wilk Agnieszka poniedziałek 10:30-11:30
3 Bakiera Aleksandra wtorek 15:20-16:20
4 Błażowski Robert czwartek 15:20-16:20
5 Bochiński Janusz czwartek 16:00-17:00
6 Bratke Aneta poniedziałek 7:30-8:00
7 Busler Monika  wtorek 13:00-13:30, środa 12:00-12:30
8 Ciepliński Marcin poniedziałek i środa 16:30-17:00
9 Cuch Marlena wtorek i środa 14:30-15:00
10 Cychowska Katarzyna 1 i 3 czwartek miesiąca 17:00-18:00, 2 i 4 wtorek miesiąca 12:00-13:00
11 Czapa Magdalena poniedziałek 7:30-8:30
12 Dobke-Buszman Małgorzata piątek 8:45-9:15, 15:20-15:50
13 Domańska Agnieszka czwartek 15:45-16:45
14 Falkowska Aleksandra wtorek 11:40-12:40
15 Filocha Marcin piątek 15:50-16:50
16 Flis Katarzyna poniedziałek 13:00-14:00
17 Gabryś Mirosław piątek 16:00-17:00
18 Gutowska Agnieszka środa 15:30-16:30
19 Jakubowski Paweł środa 14:25-15:25
20 Januszczyk Jolanta piątek 7:00-8:00
21 Kapała Agnieszka środa 7:30-8:30
22 Keller Kamila środa 10:30-11:30
23 Klawikowska Elżbieta czwartek 15:20-16:20
24 Knowska Aleksandra wtorek 13:30-14:30
25 Kolendo Danuta 1 i 2 środa miesiąca 12:00-13:00, 3 i 4 środa miesiąca 17:00-18:00
26 Kostecki Artur 2 i 4 poniedziałek 16:00-17:00
27 Kulesza-Tamska Anna  
28 Kulińska Anna piątek 7:00-8:00
29 Kwiesielewicz Magdalena środa 16:20-17:20
30 Lehmann Artur środa 14:30-15:30
31 Lehmann Krzysztof środa 15:00-16:00
32 Lomperta Stanisława wtorek i czwartek 7:15-7:45
33 Matejaszczyk Małgorzata  
34 Michalecka Anna poniedziałek 7:00-8:00
35 Mielczewska Anna wtorek 12:30-13:30
36 Mielczewski Paweł czwartek 13:40-14:40
37 Mierzejewska-Abraham Ewa wtorek 13:00-14:00
38 Miler Jolanta piątek 15:20-16:20
39 Mindykowska Magdalena poniedziałek 14:25-15:25
40 Müller Małgorzata wtorek 7:00-8:00
41 Obłoński Zenon środa 11:30-12:30
42 Oleksa Dorota czwartek 11:00-12:00
43 Paczyńska Aleksandra piątek 7:00-8:00
44 Pesta Mariola czwartek 7:00-8:00
45 Pilarek Anna środa 15:30-16:30
46 Pilarek Sebastian poniedziałek 7:00-8:00
47 Plutowski Mirosław czwartek 17:15-18:15
48 Pobikrowska Izabela wtorek 15:20-16:20
49 Radulska Justyna poniedziałek 7:00-8:00
50 Rycharska Dorota wtorek  13:00-13:30 i środa 12:00-12:30
51 Sobieraj Anna środa 7:00-8:00
52 Sokołowska Aneta piątek 7:00-8:00
53 Stasiewicz Krzysztof czwartek 16:20-17:20
54 Strzyżewska Celina poniedziałek 14:00-15:00
55 Szamow Nina  
56 Sząszor Marek  
57 Szewc Wojciech piątek 16:15-17:15
58 Szewczyk-Jankowska Jolanta piątek 7:00-8:00
59 Skwira Małgorzata wtorek 14:30-15:30
60 Szłapa Katarzyna  
61 Szudzińska Grażyna wtorek i czwartek 14:00-14:30
62 Szulc Sylwia 1 i 3 poniedziałek miesiąca 17:00-18:00, 2 i 4 środa miesiąca 12:00-13:00
63 Ślepowrońska Ewa czwartek 13:40-14:40
64 Tambelli-Debis Sylwia środa 14:25-15:25
65 Tewanian Sarkis  
66 Tomczuk-Langowska Katarzyna poniedział i piątek 7:15-7:45
67 Trzasko Krzysztof poniedziałek 7:00-8:00
68 Urbaniak Marek wtorek 7:00-8:00
69 Vítek Josef  
70 Wala Agnieszka środa 7:00-8:00
71 Wala Jakub wtorek 10:30-11:30
72 Wasilczyk Iwona  
73 Wierzchowska Bożena  
74 Wrońska Justyna wtorek 7:45-8:45
75 Zdrojewska Małgorzata  
76 Zwoliński Paweł piątek 7:30-8:30