Zapraszam Państwa do włączenia się w gwiazdkową akcję Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie (MOPR) „Każdy może pomóc” i ofiarowania dziecku upominku. Na prezenty od darczyńców czeka w br. 700 najmłodszych podopiecznych gdańskiej pomocy społecznej. Razem możemy sprawić, że ich święta będą wyjątkowe. Pracownicy socjalni przygotowali listy o dzieciach. Są one opatrzone kodami – każdy przypisany jest danemu dziecku. Darczyńca pobiera list i na podstawie danych tam zawartych przygotowuje upominek. Aby otrzymać list należy wysłać na adres mopr-kmp@gdansk.gda.pl chęć przystąpienia do akcji. Przygotowane paczki należy dostarczyć do 03.12.2022 w godzinach od 9.00 do 15.00, oraz w dniach od 05.12 do 8.12.2022 w godzinach od 9.00 do 19.00 na stadion Polsat Plus Arena Gdańsk, przy ul. Pokoleń Lechii Gdańsk.

Pozdrawiam, opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu Marcin Ciepliński.