Przejdź do treści Przejdź do menu

Logo szkoły

Szkoła Podstawowa nr 35 z Oddziałami Sportowymi im. Jana Parandowskiego w Gdańsku

wolontariat

Wspieramy w niej psy i koty ze schroniska "Sopotkowo"

Kolejna akcja wolontariatu szkoły. Wspieramy w niej psy i koty ze schroniska "Sopotkowo". Zachęcamy do zaangażowania w akcję wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli. 

czytaj dalej

WOŚP w SP 35 - część artystyczna, ZUMBA, cheerleaderki, karnawałowy pokaz mody

WOŚP w SP 35 - część artystyczna, ZUMBA, cheerleaderki, karnawałowy pokaz mody

czytaj dalej

I Ty możesz zostać św. Mikołajem

Klasy młodsze z dużym zaangażowaniem włączyły się do świątecznej akcji Szlachetna Paczka, zorganizowanej przez Wolontariat naszej szkoły pod opieką pana Marcina Cieplińskiego. Dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie, pomoc i WIELKIE SERCE.

 

czytaj dalej

Zostań Aniołem

Akcja "Zostań Aniołem" została zakończona. Wasze piękne prace, zostaną wysłane do ciężko chorych dzieci ze szpitala onkologicznego w Lublinie. Dziękuję za udział w niej uczniom, rodzicom, wolontariuszom i wychowawcom klas. To dzięki Wam, dzieci ze szpitala, choć na krótką chwilę zapomną o cierpieniu i sytuacji w której się znajdują. Pozdrawiam Marcin Ciepliński.

czytaj dalej

Pomoc na rzecz potrzebujących

Wolontariusze szkoły i podopieczni Pani Stanisławy Lomperty, wspólnymi siłami zaangażowali się w pomoc na rzecz potrzebujących dzieci, sprzedając świece na stół wigilijny, oraz piękne wyroby z gipsu, autorstwa dzieci i Pani Stanisławy.

czytaj dalej

Parada Wolontariuszy

Dzień 5 grudnia, na stałe wpisał się w kalendarz ważnych imprez Gdańska, jest to Dzień Wolontariusza.

czytaj dalej

Prężne działania Wolontariatu

Wolontariusze naszej szkoły: Kalina Majkowska, Zuzanna Szłapa, Agata Mieczyńska, Alicja Kulesza (uczennice klasy VIIIa), oraz Martyna Halman, Anna Dagiel, Wiktoria Cherek, Maja Zacharuk i Julia Szot (uczennice klasy VIIc), w miniony piątek i sobotę wzięły udział w Ogólnopolskiej Akcji "Świąteczna Zbiórka Żywności. Głód to nie bajka" na rzecz najbardziej potrzebujących osób w naszym regionie.

czytaj dalej

Tumbo Pomaga

Dzięki Pani Annie Pilarek, koordynatorce akcji "Tumbo Pomaga", uczniowie, nauczyciele i rodzice włączyli się w pomoc na rzecz Hospicjum im. ks. Dutkiewicza w Gdańsku. Swoją obecność podczas akcji zaznaczyli również wolontariusze szkoły, bardzo Wam dziękujemy za pomoc, rodzicom za przepyszne ciasta, uczniom, nauczycielom i wszystkim z osobna, za okazaną hojność i zaangażowanie.

czytaj dalej

Kolejna akcja dobiegła końca i znowu stanęliście na wysokości zadania

Kolejna akcja dobiegła końca i znowu stanęliście na wysokości zadania. Radość potrzebujących dzieci, które otrzymają przyniesione przez Was słodkości, będzie ogromna. Bardzo dziękuję wszystkim rodzicom, nauczycielom, uczniom i wspaniałym wolontariuszom za zaangażowanie i pomoc. Kolejna akcja, której koordynatorką jest Pani Anna Pilarek, upłynie pod znakiem "Tumbo Pomaga".

czytaj dalej

Dom Samotnej Matki w Matemblewie

W dniu dzisiejszym wolontariusze szkoły, przekazali na rzecz Domu Samotnej Matki w Matemblewie, wszystko to co uzbieraliśmy w ramach pierwszej akcji - cały kosz środków pielęgnacyjnych dla dzieci. 

czytaj dalej

Zakończyliśmy akcję na rzecz Domu Samotnej Matki w Matemblewie

Zakończyliśmy akcję na rzecz Domu Samotnej Matki w Matemblewie, dzięki pomocy uczniów, rodziców i nauczycieli, udało się zebrać cały kosz środków pielęgnacyjnych. Bardzo Wszystkim dziękuję i zachęcam do angażowania się w kolejne działania na rzecz innych. Marcin Ciepliński

czytaj dalej

Informacja dla wolontariuszy

a poprzednim naszym spotkaniu, ustaliliśmy, że weźmiemy udział w akcji ZOSTAŃ ANIOŁEM na rzecz dzieci ze Szpitala Onkologicznego w Lublinie. W związku z tym przygotowujemy bezimienne kartki, przyozdobione przez Was, według dowolnej koncepcji. Kartka powinna być pozytywna, z życzeniami, pamiętajmy dla dzieci bardzo ciężko chorych, zachęcającymi i dającymi siłę do walki.

czytaj dalej
back to top