The world is my classroom - świat jest moją klasą czyli międzynarodowe lekcje online 10. i 11. listopada trwał maraton międzynarodowych lekcji w corocznym wydarzeniu Global Learning Connections 10 listopada odbyliśmy wirtualne spotkania i rozmowy z uczniami i nauczycielami z Australii, Wielkiej Brytanii, Argentyny 11 listopada, mimo dnia wolnego, dotarliśmy do Muzeum Monticello czyli byłej posiadłości prezydenta USA Thomasa Jeffersona, który spotykał się tam z Tadeuszem Kościuszką nauczycielka historii i angielskiego Małgosia Buszman przedstawiała kartki naszych uczniów o Polsce w Brazylii i Indiach oraz opowiadała o polskim święcie niepodległości w ponad 10 klasach na całym świecie Do zobaczenia za rok na Global Connections!!!