W związku z tragicznym z skutkach trzęsieniem ziemi w Syrii i Turcji, chcemy włączyć się w akcję, mającą na celu pomoc ludności najbardziej dotkniętej kataklizmem. W tym celu bardzo proszę o wsparcie w postaci pieluszek jednorazowych, mleka w proszku dla niemowląt oraz kaszek dla dzieci, żywności dla dzieci w słoiczkach i saszetkach, produktów higienicznych dla kobiet, latarek, kocy i śpiworów. Przyniesione produkty można zostawić w koszu przed portiernią szkoły, zachęcam do włączenia się w akcję, która potrwa do końca maja.

Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu Marcin Ciepliński.