W ubiegły piątek odbyła się Świąteczna Zbiórka Żywności, organizowana przez Banki Żywności. Polacy przekazywali darowizny w postaci produktów żywnościowych w ponad 2000 sklepów największych sieci handlowych, oraz mniejszych, lokalnych sklepów dla najuboższych Rodzin naszego kraju. Zbiórka stacjonarna zakończyła się łącznym wynikiem ponad 300 ton darowizn. Jesteśmy dumni tym bardziej, ponieważ Uczniowie naszej szkoły dołożyli „cegiełkę” do tak ważnego przedsięwzięcia. Bardzo dziękuję wolontariuszom Szkolnego Koła Wolontariatu, Rodzicom, Dyrekcji, Wychowawcy klasy 6c Pani Aleksandrze Paczyńskiej, oraz Wychowawcy klasy 8b Panu Sebastianowi Pilarkowi i wszystkim Nauczycielom za wyrozumiałość i pomoc przy organizacji tego wydarzenia.

Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu

Marcin Ciepliński