W miniony piątek w ramach Gdańskich Dni Wolontariatu  Uczniowie klasy 8c ze Szkolnego Koła Wolontariatu: Zuzanna Gleszczyńska, Julia Roda, Alicja Pawliczak, Alicja Robel, Lena Rynkiewicz, Laura Kowalska, Katarzyna Skwarek, Emilia Wiączek, Marianna Galla, Maja Czacharowska-Woźniak, Aleks Kotynia-Niedźwiecki oraz Wojciech Rohde uczestniczyli w zbiórce żywności na rzecz najuboższych rodzin z Pomorza. Efekt pracy Państwa dzieci, a naszych Uczniów, widać na załączonych zdjęciach, prawie cały kosz z żywnością zapełniony. Bardzo dziękuję Wam Drodzy Uczniowie za zaangażowanie i poświęcony czas, wszystkim Rodzicom, Pani Wychowawczyni Małgorzacie Dobke-Buszman i Nauczycielom za wyrozumiałość, opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu Marcin Ciepliński.