Przejdź do treści Przejdź do menu

Logo szkoły

Szkoła Podstawowa nr 35 z Oddziałami Sportowymi im. Jana Parandowskiego w Gdańsku

Biblioteka

Wernisaż Konkursu Fotograficznego „Oliwa”

Już po raz dziewiętnasty w naszej szkole mogliśmy podziwiać talenty młodych fotografików z województwa pomorskiego, którzy wzięli udział w XIX Wojewódzkim Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym „Oliwa”.

czytaj dalej

Wyniki konkursu fotograficznego

W dniu 11 grudnia 2019 roku jury oceniło zdjęcia przysłane na „Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny Oliwa o zasięgu wojewódzkim”.

czytaj dalej

Książka łączy pokolenia

Dzisiaj gościliśmy panie z Domu Sąsiedzkiego przy Oliwskim Ratuszu Kultury, które w ramach realizacji projektu „Książka łączy pokolenia – Poczytanki” czytały wybrane książki dla najmłodszych uczniów z naszej szkoły.

czytaj dalej

Mikołajkowe Czytanie Przy Kominku

Wśród naszych szkolnych tradycji, swoje stałe miejsce od ponad dziesięciu lat ma organizowane w ramach kampanii Cała Polska Czyta Dzieciom, we współpracy z biblioteką szkolną, spotkanie czytelnicze dla uczniów klas 0- III, które odbywa się w Mikołajki.

czytaj dalej

Nasza szkolna biblioteka ma nowych czytelników

W listopadzie do grona czytających maluchów dołączyli uczniowie z klas pierwszych.

czytaj dalej

Dzień Misia w naszej szkole

22 listopada uczniowie najmłodszych klas zaprosili do szkoły swoje ulubione pluszowe misie, by razem z nimi świętować szkolny Dzień Misia.

czytaj dalej

Konkurs fotograficzny "Oliwa"

Oliwa to nie tylko zabytkowa dzielnica Gdańska, to przede wszystkim nasz dom i ludzie, dzięki którym jesteśmy szczęśliwi. Uważnie rozejrzyj się wokół i na nowo odkryj otaczający cię świat. Utrwal na zdjęciu niepowtarzalne chwile, miejsce nauki czy zabawy, a może uroczy zakątek, gdzie w samotności lubisz delektować się pięknem. Zatrzymaj się, dzięki fotografii ocalisz od zapomnienia wszystko, co jest tego warte.

czytaj dalej

Obchody Święta Książki

21.05 2019r. w czasie festynu z okazji Święta Książki w Gdańsku, uczeń kl. VII b Mikołaj Kozel, odebrał trzecią nagrodę dla Najlepszego Czytelnika Gdańska. Wielkie gratulacje dla zaczytanego Mikołaja.

czytaj dalej

XVIII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY „OLIWA” O ZASIĘGU WOJEWÓDZKIM

Za nami uroczyste otwarcie wernisażu, którego dokonała Pani dyrektor Małgorzata Skwira wraz z Panem Andrzejem Kowalczysem – przewodniczącym Komisji Edukacji w Radzie Miasta Gdańska.

czytaj dalej

„Czytanie przy kominku”

Dnia 6 grudnia 2018 roku obchodziliśmy szkolne Mikołajki. Jednym z wydarzeń było coroczne „Czytanie przy kominku”.

czytaj dalej

Światowy Dzień Pluszowego Misia

  1. 11.2018 r. w szkolnych ławkach zasiadły misie i ich właściciele, bo to taki dzień, kiedy można przyjść do szkoły z pluszowym przyjacielem. A powód? ” Światowy Dzień Pluszowego Misia
czytaj dalej

Krzyżówka terenowa

W ramach obchodów Święta Odzyskania Niepodległości, na pamiątkę 100 rocznicy, biblioteka zorganizowała zabawę ‘Krzyżówkę terenową”. Celem gry było przypomnienie  uczestnikom tamtych ciężkich czasów i w dużym skrócie zobrazowanie sytuacji politycznej Polski przed pamiętną datą 11.11.1918 r.

czytaj dalej
back to top