Aktualności
-
-
21 marca - dwa święta.
21 marca witaliśmy wiosnę poprzez liczne zabawy, zagadki oraz rozmowy na temat tej pory roku, która budzi wszystko do życia. Dbając o środowisko, nasze marzanny topiliśmy jedynie w misce z wodą.
Tego dnia promowaliśmy również Światowy Dzień Zespołu Downa. Dzieci zapoznały się z prezentacją, z której dowiedziały się, czym jest to zaburzenie genetyczne oraz dlaczego obchodzimy je właśnie 21 marca.
czytaj dalej: 21 marca - dwa święta. -
Laureaci konkursu ,,SOKÓŁ MATEMATYCZNY”
Kl. IV
- Zofia Rezmer, kl. IV c
- Antoni Rokacz, kl. IV c
Kl. VI
- Feliks Banyś, kl. VI a
Kl. VII
- Leonard Dusza, kl. VII b
- Aleksander Lech, kl. VII c
- Lucyna Szymkowiak, kl. VII a
Kl. VIII
- Stsiapan Mikhniuk, kl. VIII c
- Maja Bereśniewicz, kl. VIII a
- Karol Lademann, kl. VIII c
GRATULUJEMY!!!
ORGANIZATORZY: Aneta Sokołowska, Dorota Oleksa
czytaj dalej: Laureaci konkursu ,,SOKÓŁ MATEMATYCZNY” -
-
-
Zebrania/konsultacje 11 i 12.03.2026 r.
W środę i czwartek (tj. 11-12.03.2026 r.) odbędą się zebrania lub konslutacje dla rodziców.
Lista klas oraz przydzielonych im sal: [po kliknięciu w tytuł artykułu]
czytaj dalej: Zebrania/konsultacje 11 i 12.03.2026 r. -
KANAPKOWE LOVE w SP 35 powraca!!!
Szanowni Państwo,
powracamy do akcji robienia kanapek dla potrzebujących.
To ostatnia edycja w tym roku szkolnym.
Od 9 marca do 13 marca - czyli od poniedziałku do piątku każdy chętny uczeń przynosi kanapkę lub kanapki na dyżurkę szkoły do godz.10.00.
Tym razem bez punktów i nagród dodatkowych - uczymy się prawdziwej dobroczynności.
Działamy po prostu z dobroci serca.
Dziękuję za wsparcie akcji Wszystkim Chętnym.
Pozdrawiam,
Małgorzata Skwira
Dyrektor SP35
czytaj dalej: KANAPKOWE LOVE w SP 35 powraca!!! -
-
Doświadczenia w świetlicy.
Tym razem wychowawczyni świetlicy szkolnej - Anna Silska pokazała uczniom 2 nowe doświadczenia : z balonem i butelką. Zobaczcie sami.
czytaj dalej: Doświadczenia w świetlicy. -
Piłka siatkowa dziewcząt w naszej szkole prowadzona przez Gedanię.
Akademia Gedanii Gdańsk we współpracy z SP 35 mają zaszczyt zaprosić Państwa córki do udziału w zajęciach – projektu szkoleniowego prowadzonego przez jeden z najstarszych i najbardziej utytułowanych klubów siatkarskich w regionie.
czytaj dalej: Piłka siatkowa dziewcząt w naszej szkole prowadzona przez Gedanię. -
Laureaci konkursu "SOKÓŁ MATEMATYCZNY"
Kl. IV
· Zofia Rezmer, kl. IV c
· Antoni Rokacz, kl. IV c
Kl. VI
· Feliks Banyś, kl. VI a
Kl. VII
· Leonard Dusza, kl. VII b
· Aleksander Lech, kl. VII c
· Lucyna Szymkowiak, kl. VII a
Kl. VIII
· Stsiapan Mikhniuk, kl. VIII c
· Maja Bereśniewicz, kl. VIII a
· Karol Lademann, kl. VIII c
GRATULUJEMY!!!
ORGANIZATORZY:
Aneta Sokołowska, Dorota Oleksa
czytaj dalej: Laureaci konkursu "SOKÓŁ MATEMATYCZNY" -
Stypendium Prezydenta Miasta Gdańska
Aż 24 naszych uczniów otrzymało wyróżnienie na gali sportowych stypendiów!Dnia, 20 lutego w Miejskiej Hali Sportowej przy ul. Kołobrzeskiej odbyła się uroczystość wręczenia jednorazowych stypendiów sportowych dla uczniów gdańskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych.Stypendia zostały wręczone przez Prezydent Gdańska, Aleksandrę Dulkiewicz. To wyjątkowe wyróżnienie jest dowodem uznania dla ciężkiej pracy, talentu oraz sportowej pasji młodych zawodników.Z dumą informujemy, że wśród nagrodzonych nie zabrakło również naszych uczniów! Jesteśmy niezwykle dumni z ich osiągnięć i determinacji w dążeniu do sportowych sukcesów.Serdecznie gratulujemy wszystkim stypendystom i życzymy kolejnych wspaniałych wyników – zarówno na arenach sportowych, jak i w życiu codziennym!czytaj dalej: Stypendium Prezydenta Miasta GdańskaFot. Dominik Paszliński / www.gdansk.pl



