II miejsce w Mistrzostwach Gdańska w Unihokeju Chłopców. Igrzyska młodzieży.
W dniu 10.11.2021 reprezentacja naszej szkoły (złożona klas 7b i 8b) uczestniczyła w ramach Igrzysk Młodzieży (rocznik 2007 i młodsi) w Mistrzostwach Gdańska w Unihokeju Chłopców. W zawodach wzięły udział 4 szkół (SP 27, SP 81 gospodarz igrzysk, SP 27, III STO oraz SP 35), nasza szkoła ukończyła zawody na 2 miejscu ustepując tylko gosparzom turnieju.
czytaj dalej: II miejsce w Mistrzostwach Gdańska w Unihokeju Chłopców. Igrzyska młodzieży.


