Szkolny "dzień mody online"
Czy chcielibyśmy wrócić do nauki online...?
No, raczej nie...
Czy chcielibyśmy wrócić do nauki online...?
No, raczej nie...
W miniony czwartek w klasach „0”a, „0”b, 1a, 3b i grupie „Kącikowej” odbyły się zajęcia z psychologiem szkoły Marcinem Cieplińskim i pieskiem Łatkiem. Dzięki wychowawcom i dzieciom Łatek czuł się jak u siebie w domu, od klasy 1a i wychowawczyni Pani Jolanty Miller otrzymał pyszne smakołyki, a jak wiadomo, piesek najedzony to piesek szczęśliwy.
czytaj dalej: Łatek w szkoleNa zajęciach plastycznych w klasie 3c było kreatywnie i twórczo. Inspiracją do działań były jesienne liście.
czytaj dalej: Jesienne obrazki w 3cJesienna ścieżka sensoryczna wykonana przez uczniów klasy 3b.
czytaj dalej: Ścieżka sensorycznaTest 1 z lektury „Co robią uczucia?” Tina Oziewicz dla klas II i III
czytaj dalej: Maraton Czytelniczy - test 1Udział uczniów z klas trzecich w zajęciach "Zdrowy start w cyfrowy świat" ...
czytaj dalej: Profilaktyka uzależnieńWycieczka do Parku Ewolucji dnia 22.09 klas 3b i 3c obfitowała w wiele atrakcji.
czytaj dalej: Wycieczka autokarowa klasy 3b i 3cDla klas II - III „Spotkacie nowych przyjaciół”
Zgłoszenie do konkursu przyjmują wychowawcy klas II i III do 13 września 2021 r.
Klasa 1c wzięła udział w finale tegorocznej edycji „Akademii Gdańskich Lwiątek”. W tym roku nie mógł odbyć się tradycyjny koncert w Ergo Arenie, ale w zamian za to, organizatorzy z Fundacji Wspólnota Gdańska zaproponowali uczestnikom, udział w akcji plastycznej pod hasłem „Mozaika Gdańskich Lwiątek”.
czytaj dalej: Gdańskie Lwiątka z klasy 1c z wizytą w Ergo Arenie