Tenis ziemny
-
Zaproszenie na konferencję
czytaj dalej: Zaproszenie na konferencjęKonferencja stacjonarna “Erasmus+ okiem nauczycieli i uczniów - wymiana dobrych praktyk w projektach”.
Zapraszamy na bezpłatną konferencję “Erasmus+ okiem nauczycieli i uczniów - wymiana dobrych praktyk w projektach”, która odbędzie się 3 marca piątek w SP 35 Gdańsk Oliwa. Spotkanie odpowiada potrzebom zarówno rozpoczynającym projekty, jak i długoletnim uczestnikom. Doświadczeni koordynatorzy Erasmus+ wraz z uczniami dzielą się wiedzą i doświadczeniem. Decyduje kolejność zgłoszeń, link do rejestracji pod programem.
-
Piłkarze ręczni zaczęli rozgrywki
czytaj dalej: Piłkarze ręczni zaczęli rozgrywkiPiłkarki i piłkarze ręczni grają turnieje w ramach rozgrywek Szkolnych Związków Sportowych.
-
Fotorelacja z Dnia Otwartego
czytaj dalej: Fotorelacja z Dnia OtwartegoZapraszamy na obszerną fotorelację z DNIA OTWARTEGO w naszej szkole.Dzięki zaangażowaniu nauczycieli, pracowników administracji i obsługi szkoły oraz uczniów i ich rodziców, program tego dnia był naprawdę bogaty. -
Dzień Kota
czytaj dalej: Dzień KotaKoty, koty, wszędzie koty. W piątek 17 .02. świętowaliśmy Dzień Kota.
-
Tłusty Czwartek
czytaj dalej: Tłusty CzwartekW tym roku Tłusty Czwartek przypada 16 lutego. W świetlicy szkolnej od samego rana "lepiliśmy" nasze pączusie i donaty.
-
Walentynki
czytaj dalej: Walentynki14 lutego od rana wszyscy byliśmy dla siebie mili i okazywaliśmy sobie dużo życzliwości i szacunku. Tego dnia dużo rozmawialiśmy o uczuciach i emocjach.
-
Drugie śniadania w świetlicy
czytaj dalej: Drugie śniadania w świetlicyTradycją w świetlicy staje się wspólne, drugie śniadnie. Uczniowie spożywają zdrowe, kolorowe produkty, które wpływają na ich zdrowie i wygląd.
-
Międzynarodowy Dzień Parasolki
czytaj dalej: Międzynarodowy Dzień Parasolki10 lutego obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Parasolki.
-
Dzień Bezpiecznego Internetu
czytaj dalej: Dzień Bezpiecznego InternetuDzień Bezpieznego Internetu świętowaliśmy poprzez uświadamianie dobrych i złych skutków używania internetu i komputera.
-
Wycieczka klasy 8a do Londynu
czytaj dalej: Wycieczka klasy 8a do Londynu

Wycieczka klasy 8a do Londynu.
7 lutego skoro świt klasa 8a z wychowawczynią i nauczycielką angielskiego Małgosią Buszman rozpoczęła podróż do Londynu wyruszając na spacer szlakiem głównych zabytków. -
Akredytacja w programie Erasmus
czytaj dalej: Akredytacja w programie ErasmusAkredytacja programu Erasmusa, którą przyznano naszej szkole w tym roku na kolejne 3 lata umożliwi nam kontynuację mobilności edukacyjnej dla uczniów i nauczycieli.
-
Wielki sukces naszych łyżwiarzy figurowych
czytaj dalej: Wielki sukces naszych łyżwiarzy figurowychXXIX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Dębicy zakończona trzema medalami dla łyżwiarzy figurowych z Gdańska, uczniów naszej szkoły i zawodników GKS Stocznioweic. W klasyfikacji klubów w Polsce zajmujemy 3 miejsce.



