Oliwa to nie tylko zabytkowa dzielnica Gdańska, to przede wszystkim nasz dom i ludzie, dzięki którym jesteśmy szczęśliwi. Uważnie rozejrzyj się wokół i na nowo odkryj otaczający cię świat. Utrwal na zdjęciu niepowtarzalne chwile, miejsce nauki czy zabawy, a może uroczy zakątek, gdzie w samotności lubisz delektować się pięknem. Zatrzymaj się, dzięki fotografii ocalisz od zapomnienia wszystko, co jest tego warte.

XXI edycja

Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego „Oliwa”

Piękno starej Oliwy i tonące w zieleni Przymorze, Żabianka, Jelitkowo, są tematem konkursu fotograficznego organizowanego przez naszą szkołę.

Granice Oliwy uznajemy, tak jak dawniej Cystersi, według książki Franciszka Mamuszki „Oliwa. Okruchy dziejów, zabytki”.

Najlepsze prace młodych fotografów, chcielibyśmy nagrodzić na uroczystym wernisażu w maju 2022 roku.

Serdecznie zapraszamy uczniów z pomorskich szkół do udziału w tym konkursie.

Czekamy na zdjęcia  do 28 lutego 2022r.