Link do naboru: https://naborp-kandydat.edu.gdansk.pl/gdansk

Komunikat Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 35 z Oddziałami Sportowymi do Rodziców/Opiekunów dzieci chętnych do oddziałów zerowych

Przed nami rekrutacja do oddziałów „0” w szkole.
W związku z tym przesyłam podstawowe informacje.

1. Regulamin i harmonogram rekrutacji znajduje się na stronie szkoły w zakładce REKRUTACJA 2021/2022.
  2. Oferta placówki będzie zamieszczona na stronie szkoły od dnia 12.02.2021r.
  3. Proponujemy dwa ogólnodostępne oddziały zerowe:
  • 0a
  • 0b
  • w obu oddziałach jest możliwość realizacji programu treningowego łyżwiarstwa figurowego i hokeja na lodzie
  1. Rodzice biorą udział w ELEKTRONICZNEJ REKRUTACJI DO ODDZIAŁÓW ZEROWYCH.
  2. Podstawowe terminy umieszczone są w HARMONOGRAMIE REKRUTACJI.
  3. REKRUTACJA PODSTAWOWA dla wszystkich chętnych
  • 01.03.2021 – g.12.00 – 12.03.2021 – g.16.00
  1. REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA
  • 10.05.2021 – g.9.00 – 14.05 – g.16.00
  1. REKRUTACJA DZIECI SPOZA GMINY GDAŃSK
  • 08 – 31.08. 2021

Informacja dotycząca składania wniosków

Wniosek wypełniony przez rodzica/opiekuna za pośrednictwem strony internetowej jest zapisany w systemie. Rodzice drukują ten wniosek, podpisują, a następnie przekazują do placówki pierwszego wyboru wraz z dokumentami potwierdzającymi wybór danego kryterium.

Dostarczenie wniosków rekrutacyjnych wraz z dokumentami należy zrobić na dwa sposoby:

• Rodzice skanują wniosek wraz z pozostałymi dokumentami i przesyłają drogą elektroniczną na adres mailowy placówki pierwszego wyboru lub
  • Rodzice wrzucają ww. dokumenty (spakowane do podpisanej koperty) do wrzutni znajdującej się w miejscu wyznaczonym przez placówkę.

UWAGA!!!

Jeśli wniosek złożony przez rodziców będzie niekompletny, sekretariat będzie kontaktować się telefonicznie z rodzicami.

Wniosek musi zawierać komplet dokumentów potwierdzających wybór danego kryterium. Jeśli Państwo nie dostarczą nam następujących dokumentów, wniosek będzie odrzucony. Proszę zapoznać się z zasadami rekrutacji, które są zamieszczone na stronie szkoły.

Informujemy, że wszelkie informację dot. rekrutacji można uzyskać telefonicznie lub pisząc na adres mailowy placówki. Ze względu na pandemię chcemy ograniczyć w placówce ruch rodziców składających dokumenty rekrutacyjne.

e-mail szkoły: sekretariat@sp35.edu.gdansk.pl

numer kontaktowy do szkoły: (58) 552 34 14