Bez stresu do celu - Szkoła Podstawowa nr 35 z Oddziałami Sportowymi im. Jana Parandowskiego

Szkoła Podstawowa nr 35 z Oddziałami Sportowymi im. Jana Parandowskiego w Gdańsku

W tym roku szkolnym rozpoczynamy koordynowanie projektu ASAP (Avoid Stress, Achieve Purpose), czyli Bez stresu do celu, Erasmus+, który realizujemy wspólnie ze szkołami IC Dotti z Casamaggiore, we Włoszech, Agrupamento de Escolas de Amares z Bragi w Portugali i Colegio Santa Isabel w hiszpańskim Alquerias. Projekt dotyczyć będzie zrównoważonego rozwoju człowieka, radzenia sobie ze stresem, umiejętności gospodarowania czasem, efektywnej nauki i zdrowia. Oprócz wymian, które nierozerwalnie kojarzą się z Erasmusem+, w szkole odbywać się będą warsztaty, spotkania i zajęcia związane z tematyką projektu. Stresu jest zły jedynie wtedy, gdy panuje nad nami. Jest dobry, kiedy my panujemy nad nim.

Link do zewnętrzengo bloga prjektu TUTAJ